Майстер-клас по обрізці.

майстер-класШановні друзі садового центру «Shoni»!

В минулому році, на майстер-класі по обрізці плодових дерев, було багато людей, більшість з яких уважно слухали поради, задавали цікаві питання і працювати з такими відвідувачами було великим задоволенням. Проте серед присутніх виявилося кілька людей,  яких зовсім не цікавив  даний захід, тому вони зайнялися підбиранням пагонів, які можна використати для щеплення. Своїми діями вони  створювали певний хаос, чим відволікали мою увагу  і заважали слухати  іншим присутнім.  Дійшло навіть до інциденту, коли один літній чоловік  виломив собі  гілку , яка була скелетоутворюючою, зіпсувавши таким чином крону, гарно сформованого дерева . Після таких подій,  були думки більше не проводити майстер-класи.

Зараз, коли починається оптимальна пора для обрізки плодових дерев,  до мене почало поступати багато заявок з проханням провести уже традиційний майстер — клас. Після деяких міркувань, я погодився знову проводити заняття, змінивши трохи  умови. Майстер – клас стане платним, що дасть змогу прийти тільки зацікавленим садоводам. Вартість в 50 грн я вважаю вельми символічною але сподіваюся ця сума відсіє випадкових відвідувачів. Крім того, надіюся, що менша кількість людей, дасть мені змогу провести наш майстер-клас більш якісно.

Кожний раз хочеться побачити нових людей і обмінятися з ними досвідом і знаннями. Проте важливим буде присутність і тих, хто був уже один чи два рази. Вони вже досвідчені і я планую дати не тільки основи формування але і більш конкретні прийоми,детальної обрізки.

Майстер — клас відбудеться в в суботу 19 березня о 10.00 годині на території садового центру «Shoni».