Опубліковано Залишити коментар

Увага шахраї!

Вітаю, друзі! Наткнулися на інформацію, що шахраї використовуючи наше ім’я, сайт та телефон рекламують на фейковій фейсбук сторінці (shoni_seedlings) та в інстаграмі насіння та саджанці так званого “адаптованого кедрового горіху, який вступає в плодоношення наступного року після посадки і росте до 5м в рік”.

Ми вже отримали дзвінки та звернення з цього приводу, вже навіть є потерпівші. Ця інформація є повною маячнею, до нас вони не мають жодного відношення, свою скаргу ми вже відправили. Рекламну компанію вони запустили досить сильну, і нажаль багато хто не бачать її постановочний характер. Вони можуть маскуватися під інші садові центри, продавати інші “адаптовані до наших умов” манго, фісташки, фейхоа, лимон чи іншу культуру і видурювати гроші в довірливих людей. По відгуках потерпілих – відправляють накладним платежем декілька соснових гілочок, в надії що посилку отримають не перевіривши.

Будьте пильні, не ведіться на подібні оголошення і купуйте саджанці дійсно районованих культур в перевірених місцях. Гарного всім дня!

Залишити коментар