Опубліковано 1 коментар

Повторний майстер-клас з обрізки плодових дерев

Шановні гості! Запрошуємо Вас на майстер-клас з обрізки плодових дерев, який відбудеться 18 березня (субота) з 10:00 до 15:00 на території садового центру «Shoni». 

Проводити майстер-клас буде відомий фахівець з обрізки дерев – Олександр Андращук (https://www.youtube.com/@OleksandrAndrashchuk).

Під час заходу учасники отримають теоретичні основи формуючої обрізки молодих дерев та зможуть попрактикуватися в їх практичному застосуванні на деревах різних порід.

Не пропустіть чудову можливість покращити свої знання з обрізки дерев та отримати корисні поради від професіонала своєї справи. 

Ви отримаєте відповіді на поширені запитання та зможете порадитися з нашим експертом з плодового садівництва.

Вартість участі – 400 грн. 

Попередня реєстрація на майстер-клас відкрита вже зараз по телефону чи зручному для Вас месенджеру за номером 093-259-55-99 (Віктор).

Дата та час майстер-класу: 18 березня з 10:00 до 15:00 

Місце: територія садового центру «Shoni».

 Будь ласка, повідомте нас попередньо про свою участь. Ми чекаємо на вас!

Опубліковано

Нові сюжети вже скоро!

 Друзі, продовжується серія пізнавальних телепередач про садівництво. Вже в найближчі дві неділі (28.06 та 06.07) в проміжках з 8:30-9:00 ранку будуть показані сюжети з Олександром Андращуком в “Сніданок з 1+1“. Також вже відзняли багато цікавих сюжетів для нової авторської телепередачі Олександра – “Енциклопедія садівника“, яка буде транслюватися на телеканалі “Дача“. Ми постараємося завчасно повідомляти про новини та продовжувати викладати сюжети в наші соціальні мережі, щоб вам було завжди зручно переглядати ;)

 Нагадаємо, що більшість відео є на каналі по цьому посиланню – тут. Також для зручності відео посортовані по плейлістах.

 Приємного перегляду!