Садово-дизайнерський центр «Shoni» складається з групи спеціалістів, вчених та агрономів, які займаються професійною діяльністю в сфері садівництва та ландшафтного дизайну. 

На базі свого розсадника вирощуються відомі і перспективні сорти винограду, плодових, ягідних, горіхоплідних і декоративних рослин. Всі нові сорти спочатку проходять сортовипробування в колекційних садах, де вони перевіряються на пристосованість до кліматичних умов, стійкість до шкідників, хвороб і порівнюються з еталонними зразками цієї породи. Кращі екземпляри за результатами дослідження надходять на розмноження для продажу садівникам, фермерам і іншим покупцям.

У колекції є не тільки нові сорти, але і малопоширені види і породи, такі як: чорний абрикос, азійська груша, слива китайська, ґумі, ірга, княженіка, актинідія, лохина, жимолость, обліпиха, хеномелес та ін.

У нашому розпліднику можна придбати великомірні рослини з правильно сформованою кроною, які вступили в період плодоносіння 3-7 річного віку.

Ведеться селекція на отримання нових сортів. Основне завдання відбору спрямоване на отримання сортів над- раннього і -пізнього терміну дозрівання, що дозволить розширити терміни споживання плодів. Особлива увага приділяється смаковим якостям і стійкості до хвороб і морозу. Ведеться активний пошук і розмноження кращих зразків декоративних рослин.

Фахівці нашого центру розробляють проекти і проводять їх практичну реалізацію з озеленення ділянки, закладці саду і системі поливу з подальшим обслуговуванням об’єктів.

Усі фото плодових та декоративних рослин на сайті є багаторічною авторською працею Олександра Андращука. Їх часто можна зустріти на інших вітчизняних та зарубіжних інтернет-ресурсах, де вони розміщуються без нашого дозволу, зачасту навіть з неправильним підписом сорту та накладеними на наші фото чужими водяними знаками, тому майте наувазі хто є справжнім автором і в кого дійсно росте і плодоносить сорт.

Профілі на сайтах партнерів: http://vodospad.com/consultation/chief/andraschuk.html