Про нас

Садово-дизайнерський центр «Shoni» складається з групи спеціалістів, вчених та агрономів, які займаються професійною діяльністю в сфері садівництва та ландшафтного дизайну.
На базі свого розсадника вирощуються відомі і перспективні сорти винограду, плодових, ягідних, горіхоплідних і декоративних рослин. Всі нові сорти спочатку проходять сортовипробування в колекційних садах, де вони перевіряються на пристосованість до кліматичних умов, стійкість до шкідників, хвороб і порівнюються з еталонними зразками цієї породи. Кращі екземпляри за результатами дослідження надходять на розмноження для продажу садівникам, фермерам і іншим покупцям.
У колекції є не тільки нові сорти, але і малопоширені види і породи, такі як: чорний абрикос, азійська груша, слива китайська, ґумі, ірга, княженіка, актинідія, лохина, жимолость, обліпиха, хеномелес та ін.
У нашому розпліднику можна придбати великомірні рослини з правильно сформованою кроною, які вступили в період плодоносіння 3-7 річного віку.
Ведеться селекція на отримання нових сортів. Основне завдання відбору спрямоване на отримання сортів над- раннього і -пізнього терміну дозрівання, що дозволить розширити терміни споживання плодів. Особлива увага приділяється смаковим якостям і стійкості до хвороб і морозу.
Ведеться активний пошук і розмноження кращих зразків декоративних рослин.

Фахівці нашого центру розробляють проекти і проводять їх практичну реалізацію з озеленення ділянок, закладці саду і системі поливу з подальшим обслуговуванням об’єктів. 
Усі фото плодових та декоративних рослин на сайті є багаторічною авторською працею Олександра Андращука. Їх часто можна зустріти на інших вітчизняних та зарубіжних інтернет-ресурсах, де вони розміщуються без нашого дозволу, інколи навіть з неправильним підписом сорту, а ще такі ресурси накладають на наші фото свої водяні знаки, тому майте наувазі хто є справжнім автором і в кого дійсно росте і плодоносить сорт.

 

Профілі на сайтах партнерів: 
http://vodospad.com/consultation/chief/andraschuk.html

3 коментарі до “Про нас

  1. Добрый день. Скажите, пожалуйста, оказываете ли Вы услуги по обрезке деревьев? Дача находится в Васильковском районе.

    1. Здравствуйте, Наталья. Да, мы оказываем такие услуги. Детали можете уточнить у нашего выездного специалиста Дины – 097-261-55-99 – (есть Viber).

  2. Спасибо. Уже написала в вайбер.

Залишити коментар