Процедура замовлення

Ціна на саджанці індивідуальна для кожної окремої рослини з врахуванням її якості, цінності сорту, підщепи, віку, стану кореневої системи (більшість реалізується з відкритим коренем) та інших показників.

Вартість 1-2 річних плодових та винограду в роздріб 80-250 грн., ягідних 40-100 грн. Саджанці суниці садової 10-20 грн/шт. Більшість асортименту представлена 1-3-річними рослинами, проте зустрічаються і крупноміри до 6 років включно.

Ціни на озеленення, благоустрій та ландшафтні роботи указані у прайс-листі – (Ландшафтний дизайн та озеленення 2020)

Відправку рослин ми проводимо за допомогою «Нової пошти». Оплата накладенним платежом або на одну з банківських карт (Приватбанк, Монобанк, Сенсбанк).

Для зручності оформлення та швидкості опрацювання замовлення рекомендуємо використовувати наш ОНЛАЙН-МАГАЗИН. Також рекомендуємо користуватися вбудованим на сайті пошуком, щоб знайти сорти, які не показані в магазині.

Щоб замовити в магазині – виберіть необхідні товари, перейдіть в корзину щоб перевірити замовлення та вартість, у оформленні вкажіть ваші контактні дані, населений пункт, відділення пошти та підтвердіть; на пошту прийде повідомлення про те, що замовлення прийняте і ми найближчий час зв’яжемся з вами для уточнення деталей (інколи воно може помилково потрапити в папку “спам”).

Для оформлення замовлення без магазину потрібно:

1. Вислати нам на електронну пошту (shoni13@ukr.net) чи месенджер або продиктувати по телефону список цікавих вам сортів.

2. Повідомити П.І.П., номер телефону, назву населеного пункту та відділення «Нової пошти» у якому ви хочете отримати ваше відправлення (для саджанців підходить лише вантажне відділення, яке не має
обмежень за довжиною (більше 120 см.) та об’ємною вагою (більше 30 кг)).

Замовлення формується з наявних сортів. При появі не висланих раніше сортів, вони можуть бути відправлені пізніше, другим відправленням, після погодження із замовником.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *