Процедура замовлення

Ціна на саджанці індивідуальна для кожної окремої рослини з врахуванням його якості, цінності сорту, підщепи, віку та інших показників. Вартість 1-2 річних плодових та винограду в роздріб 80-250 грн., ягідних 40-100 грн. Саджанці суниці садової 10-20 грн/шт.

Ціни на озеленення, благоустрій та ландшафтні роботи указані у прайс-листі – (Ландшафтний дизайн та озеленення 2020)

Відправку рослин ми проводимо за допомогою «Нової пошти». Оплата накладенним платежом або на одну з банківських карт (Приватбанк, Монобанк, Альфабанк).

Для оформлення замовлення потрібно:

1. Вислати нам на електронну пошту (shoni13@ukr.net) або продиктувати по телефону список цікавих вам сортів.

2. Повідомити П.І.П., номер телефону та відділення «Нової пошти» чи «Укрпошти» у якому би ви хотіли отримати ваше відправлення (повинно бути грузовим для саджанців).

Для зручності оформлення та опрацювання замовлення рекомендуємо використовувати наш онлайн-магазин.

Виберіть необхідні товари, перейдіть в корзину щоб перевірити замовлення та вартість, у оформленні вкажіть ваші контактні дані, населений пункт, відділення пошти та підтвердіть; на пошту прийде увідомлення, про те, що замовлення прийняте і ми найближчий час зв’яжемся з вами для уточнення деталей.

Замовлення формується з наявних сортів. При появі не висланих раніше сортів, вони можуть бути відправлені пізніше, другим відправленням, після погодження із замовником.

Залишити коментар