Правила та умови

ВСТУП

Загальні правила та умови регулюють комерційні відносини між користувачем цього сайту, надалі «Ви», та Shoni, надалі «Ми», «Інтернет-магазин» або «Shoni» . Метою цих правил та умов є захист Ваших прав як цінного клієнта, а також прав Shoni. Офомляючи Ваше замовлення, Ви переходите до обов’язкових договірних зобов’язань з інтернет-магазином та приймаєте правила та умови, обумовлені нижче.

ЗАМОВЛЕННЯ

Процес здійснення он-лайн замовлення складається з 3 простих кроків. Після того, як Ви додали товари до «кошика», натисніть «Оформити замовлення», і потім:

 • Виберіть або додайте нову адресу доставки
 • Перевірте і підтвердіть Ваше замовлення
 • Виберіть спосіб оплати і завершіть авторизацію платежу

На цьому процес замовлення для Вас завершився.

Після отримання Вашого замовлення ми опрацюємо його та надішлемо Вам підтвердження на електронну пошту, яку Ви зазначили під час оформлення замовлення. Підтвердження буде включати наступну інформацію:

 • дата замовлення
 • реєстрація та контактні дані Shoni.
 • інформація про покупця
 • детальна інформація про замовлені товари
 • вартість замовлених товарів
 • вартість доставки
 • загальна сума замовлення

Після підтвердження замовлення, договір поставки товару вважається укладеною.

НАЯВНІСТЬ ТОВАРУ

Реальну картину по наявність товарів Ви можете побачити на нашому сайті Shoni.kiev.ua на сторінці, де представлені списки та таблиці з продуктами.

Ми залишаємо за собою право відхилити замовлення, якщо:

 • ми не маємо достатньої кількості продукції для доставки товару, замовленого Вами;
 • ми не постачаємо товар до Вашого регіону; або
 • ціна одного чи більше товарів, які Ви замовили, була вказана неправильно через типографічну помилку або помилку в інформації про ціни, отриману від наших постачальників.

Якщо Ваше замовлення скасовується, ми повідомимо Вас про це електронною поштою та повернемо на Ваш рахунок сумму, зняту нами з Вашого рахунку, у найкоротший термін, але не пізніше, ніж через 30 днів з дня замовлення.

Для того, щоб ознайомитися зі своїми правами щодо скасування замовлення, дивіться розділ «Поверення. Право на скасування замовлення» цих Правил та Умов.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОДУКТ 

Shoni піклується про розміщену в мережі інформацію щодо основних характеристик нашого продукту, зокрема щодо технічних описів, отриманих від наших партнерів і постачальників, та фотографій нашої продукції. Проте, Shoni не гарантує, що описи продукції та інший вміст сайту, є точними, повними, достовірними, актуальними та безпомилковими.

ЦІНИ

Ціни, вказані на www.Shoni.kiev.ua, зазначені в гривні і включають в себе ПДВ з поточною ставкою та усі інші податки, проте до загальної суми не входить плата за доставку. Фактичні витрати за доставку будуть вказані під час оформлення замовлення і додаються до ціни продукту.

Спеціальні ціни та різного роду знижки (як наприклад Супер ціна, Супер знижки, Розпродаж) можуть час від часу розповсюджуватися на замовлення. Інформацію щодо таких програм можна завжди знайти на сайті www.Shoni.kiev.ua

Усі ціни на сайті та будь-які знижки розповсюджуються лише на онлайн покупки, зроблені через цей веб-сайт.

СПОСОБИ ОПЛАТИ

Наразі доступні наступні способи оплати:

 • Оплата при отриманні у відділенні Нової почти.  
   
 • Банківський переказ. Користайтеся сервісом онлайн банкінгу, який на сьогоднішній день пропонують більшість банків та перекажіть на наш рахунок суму Вашого замовлення. Зверніть увагу, якщо Ви оберете цей спосіб оплати, Ваше замовлення буде відправлене після проведення трансферної операції на один з наших рахунків (Приват-банк, Альфа-банк чи Монобанк).

ДОСТАВКА

На сьогоднішній день наш інтернет-магазин постачає товари до всіх областей України. Сума оплати доставки зазначається у Вашому замовленні окремо та залежить від місця призначення, вартості замовлення та ваги вантажу.

Усі терміни доставки є орієнтовними і зазначені у днях.

Товари будуть доставлені за адресою, зазначеою Вами під час оформлення замовлення. Доставка буде виконана у найближчий час після прийняття Вашого замовлення, але не пізніже, ніж через 30 днів з дня замовлення.

Товари будуть доставлені за адресою, зазначеною Вами під час оформлення замовлення. Доставка буде виконана у найближчий час після прийняття Вашого замовлення, але не пізніже, ніж через 30 днів з дня замовлення.

ГАРАНТІЯ ТА ПРОЦЕДУРА СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Більшість продукції має гарантію, що надається безпосередньо відповідними виробниками. Будь ласка, зверніться до відповідних буклетів або гарантійних талонів, які додаються до продукту, для отримання інформації про правила та умови гарантії виробника .

ПОВЕРНЕННЯ

Якщо Ви не задоволені продуктом та хочете повернути його, Вам слід звернутися до Shoni протягом 3 днів. Повідомлення може бути відправлене і-мейлом shoni13@ukr.net, зазначеними у розділі «Контакти» цього веб-сайту. Скасування замовлення можна зробити через телефонний дзвінок.

Якщо Ви скасовуєте замовлення, Вам необхідно повернути товари та оплатити усі витрати. Будь-які платежі чи поштові витрати не відшкодовуються.

Під час скасування, Вам слід поводитися з продуктом належним чином. Товари, оригінальна упаковка, інструкції, гарантійний талон та інші комплектуючі повинні бути непошкодженими та повернуті разом з продуктом.

Після того, як Ви повідомили нас про скасування замовлення та повернення товару, будь-яка сума, знята нами з Вашого рахунку буде знову нарахована на Ваш рахунок у найближчий термін, але не пізніше, ніж через 30 днів з дня замовлення, ЗА УМОВИ, ЯКЩО товари були повернуті Вами та отримані нашою компанією у тому ж стані, в якому вони були доставлені Вам. Якщо Ви не повернули товар, доставлений Вам, чи не оплатили витрати за доставку, ми залишаємо за собою право утримати прямі витрати, що покривають вартість товару, з суми, яку ми маємо повернути на Ваш рахунок.

Несправність доставленого товару

Якщо доставлений Вам товар має несправності (брак), будь ласка, сповістіть нас про це і-мейлом на одну з наших контактних електронних адрес. Якщо несправність є результатом виробництва, ми з радістю приймемо повернутий товар. Разом с товаром відправте письмовий опис несправності та зазначте, хто оплачує чек за повернення. У такому випадку ми не відшкодовуємо поштові витрати.

Браковані товари відшкодовуються протягом 28 днів з дня отримання продукту. Після цього терміну Вам слід надіслати запит виробнику продукту, якщо гарантія виробника додається до нього, або звернутися до правових гарантій наданих відповідно до Закону про захист прав споживачів.

Ушкодження товару під час доставки

Якщо Ви отримуєте ушкоджений товар, Ви повинні негайно зв’язатися з нами і повідомити деталі ушкодження. Необхідно зберегти обгортку та усі упаковки для того, щоб підтвердити, що Ваш товар був ушкоджений кур’єром під час доставки. Не маючи таких упаковок, Ви не матимете право на обмін пошкодженого товару.

Про ушкоджений товар слід повідомити протягом 3 днів з дня отримання товару.

Сплутані товари

Якщо вам доставлено не той товар, перш ніж повернути його, зв’яжіться з нами якомога швидше, щоб ми могли вжити заходів для заміни товару. Ми також відшкодуємо вартість доставки грошима, кредитовим авізо чи товарами (на наш розсуд).

Про товари, доставку яких було здійснено помилково, необхідно повідомляти протягом 7 днів з моменту доставки.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Якщо доставлені нами товари не відповідають вашому замовленню, пошкоджені, дефектні або їх кількість різниться від замовленої, ми не несемо жодної відповідальності перед вами, якщо нами не отримано письмового повідомлення про проблему протягом вищевказаного терміну.

Якщо вами не отримано замовлені товари протягом 30 днів з моменту їх замовлення, ми не несемо перед вами жодної відповідальності, якщо ви не надішлете нам письмове повідомлення за нашою контактною адресою про цю проблему протягом 40 днів з моменту замовлення товарів.

За винятком випадків, передбачених законодавством, компанія Shoni не несе перед вами жодної відповідальності за будь-які прямі та непрямі збитки, шкоду чи витрати (у т. ч. за втрату прибутку, бізнесу чи репутації), що мали місце внаслідок будь-якої проблеми, про яку вами було повідомлено згідно з цим пунктом; ми не несемо жодної відповідальності за виплату вам будь-яких грошей в якості компенсації, за винятком повернення сум, сплачених вами за відповідні товари.

Ви зобов’язуєтеся виконувати всі діючі норми та закони, що стосуються у т. ч. отримання всіх необхідних дозволів, дозволів на імпорт та іншої дозвільної документації для придбання товарів з нашого веб-сайту. Імпорт та експорт деяких наших товарів для вас може бути заборонено певними національними законами. Ми не даємо жодних гарантій та не беремо на себе жодної відповідальності щодо експорту чи імпорту товарів, які ви придбаєте.

Не дивлячись на вищесказане, жодні з цих положень не мають своєю метою: обмежити які-небудь ваші права як користувача, передбачені діючим місцевим законодавством, а також інші передбачені законом права, яких ви не можете бути позбавлені; або в тій чи іншій мірі зняти чи обмежити нашу відповідальність за летальні наслідки чи різні травми, що виникли в результаті недбалості з нашого боку.

НАДЗВИЧАЙНІ ОБСТАВИНИ

Компанія Shoni не несе жодної відповідальності перед вами за будь-яку непоставку замовлених товарів чи затримку їх доставки, а також за будь-які пошкодження чи дефекти доставлених товарів, що виникли внаслідок будь-яких подій чи обставин поза межами нашого можливого контролю, включаючи в т. ч. страйки, локаути та інші конфлікти на виробництві, несправність систем, порушення доступу до мереж, паводки, пожежі, вибухи та аварії.

ОБЛІКОВІ ЗАПИСИ, ПАРОЛІ ТА БЕЗПЕКА

Для деяких функцій та послуг, запропонованих в нашому Інтернет-магазині або з його участю, вам може знадобитися зареєструвати обліковий запис (у т. ч. створити ідентифікатор і пароль). Ви несете повну відповідальність за забезпечення конфіденційності інформації, що стосується вашого облікового запису, у т. ч. пароля, а також за будь-які дії, що мають місце під вашим обліковим записом у результаті вашої нездатності тримати цю інформацію в безпеці та конфіденційності. Ви зобов’язуєтеся терміново повідомити нам про будь-яке несанкціоноване використання вашого облікового запису чи пароля, або про будь-яке інше порушення безпеки. Вас може бути притягнуто до відповідальності за збитки, понесені нами чи будь-яким іншим користувачем чи відвідувачем нашого веб-сайту через використання вашого ідентифікатора, пароля чи облікового запису сторонньою особою в результаті вашої нездатності тримати інформацію про свій обліковий запис у безпеці та конфіденційності.

За будь-яких обставин вам не дозволяється використовувати чужий ідентифікатор, пароль чи обліковий запис без явного дозволу чи згоди власника такого ідентифікатора, пароля чи облікового запису. Ми не можемо і не будемо нести відповідальність за будь-які збитки чи шкоду, понесені в результаті недотримання вами цих зобов’язань.

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Ви висловлюєте свою згоду з умовами нашої Політики конфіденційності та зобов’язуєтеся їх дотримуватися. Крім того, користуючися цим веб-сайтом, ви погоджуєтеся з тем, що Інтернет-трафік не може бути цілком конфіденційним і безпечним. Ви розумієте, що будь-які повідомлення чи відомості, надіслані вами компанії Shoni, можуть бути прочитані чи перехоплені іншими особами, навіть за наявності спеціального повідомлення про те, що той чи інший трафік (наприклад, повідомлення про кредитну картку) зашифровано.

ДІЮЧЕ ЗАКОНОДАВСТВО

Ці умови, всі транзакції, пов’язані з цим веб-сайтом, а також усі недоговірні обставини, що витікають з будь-якої транзакції, що здійснюється на цьому веб-сайті, регулюються законодавством України та підпорядковуються невиключній юрисдикції судів України.

ПОВНОТА ДОМОВЛЕНОСТЕЙ

Ці умови разом з вказаними на нашому веб-сайті поточними цінами, подробицями доставки, контактними даними та Політикою конфіденційності складають нашу з вами угоди в усій її повноті щодо нашої поставки замовлених вами товарів. Жодну з заяв будь-якого продавця від нашого імені не слід розглядати в якості змін до цих умов або в якості офіційної гарантії щодо характеру чи якості будь-яких товарів, які ми пропонуємо для продажу. За винятком випадків шахрайства чи навмисного введення в оману, ми не несемо жодної відповідальності за неточність чи неправдивість будь-яких таких гарантій.

Ці умови стосуються тільки цього веб-сайту. Будь-які інші веб-сайти, на які ви можете перейти з нього, регулюються своїми власними умовами використання. Ми не несемо відповідальності чи зобов’язань за вміст чи функціонування веб-сайтів які не є нашою власністю.

ВНЕСЕННЯ ЗМІН

Ми залишаємо за собою право оновлювати ці умови з урахуванням правових або нормативних вимог або з метою забезпечення належної роботи веб-сайту shoni.kiev.ua . Про будь-які зміни вас буде повідомлено відповідним оголошенням на веб-сайті. Зміни порядку використання веб-сайту shoni.kiev.ua набувають чинності тільки після публікації повідомлення. У разі, якщо ви не приймаєте нові умови, припиніть використання цього веб-сайту. Продовжуючи використання веб-сайту після набуття змінами своєї чинності, ви тим самим підтверджуєте свою згоду з новими умовами.