Опубліковано Залишити коментар

Грунтосуміш з додаванням сапропелю

У пошуках ідеально збалансованого субстрату для регіонів з проблемними ґрунтами наш садовий центр постійно вивчає основні органічні добавки, які можуть значно покращити якість посадкової ями. 

Тож ми поділимося з вами інформацією про недооцінений і маловідомий продукт, на запаси якого багата наша країна – сапропель. 

Сапропель – це природна органічна речовина, яка складається з решток організмів, що населяли товщу води і її поверхню (фітопланктон і зоопланктон), вищих водних рослин (макрофітів) і продуктів їх розпаду, а також розчинених речовин і мінеральних частинок. 

Він має низку переваг для рослинного росту: він багатий на корисні мінерали, мікроелементи та органічну речовину, які забезпечують здоровий розвиток рослин та сприяють покращенню ґрунтової структури. 

Важливими особливостями сапропелю відносно інших органічних добрив є відсутність насіння бурʼянів, його значний вплив на режими ґрунту, що особливо цінно в регіонах з бідними на органічну складову піщаними ґрунтами; він може застосовуватися для прискореного пророщування розсади за рахунок вмісту гумінових речовин при відносно високій щільності. 

Тому ґрунтосуміш з додаванням сапропелю має безліч переваг:

🌿 Забезпечує відмінну водопроникність та вологоутримання, що допомагає рослинам отримувати необхідну кількість вологи.

🌿 Покращує доступність поживних речовин для кореневої системи рослин, сприяючи їх здоровому росту та розвитку.

🌿 Регулює pH рівень ґрунту, допомагаючи створити оптимальні умови для більшості рослин.

🌿 Підвищує стійкість рослин до стресових умов, таких як посуха або низькі температури.

Поживна ґрунтосуміш розроблена на основі мінералізованого сапропелю та очищеного низинного торфу з додаванням спушеного вермикуліту і перетертою в пил «випареною» тирсою, яка в період свого розпаду не впливає на рівень азоту і водневий показник. 

За своїми характеристиками така ґрунтосуміш не поступається показникам елітних чорноземів, маючи при цьому меншу щільність! З нею ваші рослини будуть процвітати, надихаючи вас своєю красою та здоров’ям!

Замовити грунтосуміш з додаванням сапропелю можна за посиланням.

Залишити коментар