Опубліковано 26коментарів

Підживлення плодових дерев.Нові сюжети на телеканалі Інтер.

Збалансований раціон живлення має величезне значення для успішного культивування плодових дерев.

Це не тільки вища врожайність,кращий смак плодів але і здатність рослин краще переносити нестабільні кліматичні умови протягом сезону, ліпше підготуватися до зими. Про це в нових сюжетах на телеканалі Інтер. Наступний сюжет вийде 29 липня о 8.48.

26 коментарів до “Підживлення плодових дерев.Нові сюжети на телеканалі Інтер.

 1. Щиро дякую вам за чудове заняття, за дуже професійно висвітлений великий пласт інформаціі та за терпіння при відповідях на запитання!!!
  Дякую!!!

  1. Дякую, Людмила! Знаю, що у вас прекрасно виходить займатися садом, дуже б хотілося, щоб інформація допомогла Вам отримати ще кращі результати.

 2. Дуже цікаву і корисну інформацію отримав. Про деякі речі раніше навіть не здогадувався. Вірніше просто не замислювався. Наприклад про “органічні добрива”.
  У літній період можливо краще організовувати такі заходи у робочий день ввечері. Бо у вихідні всі намагаються попасти у свої маєтки. Адже роботи там багато – а часу дуже мало, у тих хто може приїжджати тільки на суботу-неділю.
  Дякую за захід! До наступних зустрічей!

  1. Дякую, Євген!
   Підтримую Ваші пропозиції і врахую їх при виборі часу наступних занять.

 3. Я б з радістю відвідав заняття, був вільний час і бажання, але щодня відвідувати ваш сайт не виходить, нові записи побачив тільки сьогодні. Тому прошу вас надалі відправляйте інформацію про теоретичні, практичні заняття, дегустації тощо на ел.пошту і відразу новини можна прочитати на мобільному. Використовуйте більше розсилку на e-mail, отримаєте кращий результат. Додайте мій e-mail lotar34@Gmail.com до автоматичної розсилки.

  1. Ми робимо такі розсилки, для цього потрібно направити такий запит на нашу електронну адресу.

 4. Здравствуйте, Александр Федорович! Для меня, начинающего садовода-любителя, тема занятия была очень актуальной. Высаженные весной саженцы из Вашего питомника хочется вырастить правильно, учитывая важные моменты питания и полива уже в первый год. А Ваши подробные ответы на вопросы участников занятия – это бесценный материал. Спасибо Вам и Дине за возможность не только приобрести у Вас растения, но и получить необходимые знания по их выращиванию.

  1. Спасибо,Татьяна! Надеюсь наши занятия будут приносить Вам пользу и в дальнейшем.

 5. Добрий день! На жаль я не отримала розсилку про новий захід. Побачила тільки зараз. Дуже жаль. Лист на почту направляла ще весною.

  1. Добрий день, Віта!
   Не знаю, чому загубився Ваш лист, вишліть,Будь Ласка, ще раз, я внесу!

 6. добрий день!
  внесить будь-ласка мою адресу! яз задоволенням буду видвидувати ваши заняття а також якщо можливо придбаю у вас саджанци!

  1. Дякую, внесу!

 7. Скажіть, будь ласка, Олександре Федоровичу, чи може слива Діамант дозріти в липні? Плоди великі, смачні, але чому в липні?

  1. Ні, вона зараз ще зовсім дрібна і достигне ще не скоро.

 8. Александр Федорович, 1) почему бы вам не сделать продажу саженцев как в остальных питомниках через интернет? Нажимаешь кнопочку “сорт такой то, заказать” и все. Очень удобно и просто. А так-то отправляй емейлом, то звони,то есть то нету, то поздно, то рано, путаница. А так, зашел на сайт и все понятно, заказал, получил, оплатил.Предлагаю создать такую функцию. Покупателей прибавится 100% 2)Скажите пожалуйста будет ли дегустация сортов винограда и когда ? 3) Дякую )))

  1. Здравствуйте, Наталия!
   Спасибо за предложение я и сам хочу сайт с такими функциями, уже несколько лет. Как только найду на эту вакансию сотрудника, запущу.Дегустация планируется после 20 августа.

 9. Здравствуйте, Александр Федорович! Планируется ли в этом году традиционная дегустация сортов винограда?

  1. Здравствуйте, Александр! Да, через несколько дней.

 10. Здравствуйте ,Александр,будут ли осенью саженци персика Топ Свит?

  1. Здравствуйте, Людмила!Будут.

 11. Коли можна очікувати на прайс-лист Осінь 2016, та коли, приблизно, почнеться продаж рослин?

  1. Інформація з цінами і перелік сортів буде на сайті в найближчі дні, продаж рослин як завжди в першій декаді жовтня.

 12. Здравствуйте, Александр Федорович! Буду благодарен за приглашение на дегустацию винограда и мастер классы. С ув.Евгений

  1. Мы всегда рады Вас видеть!

 13. Александр, добрый день. Есть ли уже готовый прайс на осень 2016. Другие питомники уже с 1 августа принимают заказы. Интересуют пока только яблони (сорта, подвои и цены). где можно познакомится с такой информацией
  Су. Александр

  1. Здравствуйте, Александр!
   В ближайшие дни появится!

Залишити коментар