Підживлення плодових дерев.Нові сюжети на телеканалі Інтер.

Збалансований раціон живлення має величезне значення для успішного культивування плодових дерев.

Це не тільки вища врожайність,кращий смак плодів але і здатність рослин краще переносити нестабільні кліматичні умови протягом сезону, ліпше підготуватися до зими. Про це в нових сюжетах на телеканалі Інтер. Наступний сюжет вийде 29 липня о 8.48.

You can leave a response, or trackback from your own site.

26 Responses to “Підживлення плодових дерев.Нові сюжети на телеканалі Інтер.”

 1. Людмила:

  Щиро дякую вам за чудове заняття, за дуже професійно висвітлений великий пласт інформаціі та за терпіння при відповідях на запитання!!!
  Дякую!!!

  • Shoni:

   Дякую, Людмила! Знаю, що у вас прекрасно виходить займатися садом, дуже б хотілося, щоб інформація допомогла Вам отримати ще кращі результати.

 2. Євген:

  Дуже цікаву і корисну інформацію отримав. Про деякі речі раніше навіть не здогадувався. Вірніше просто не замислювався. Наприклад про «органічні добрива».
  У літній період можливо краще організовувати такі заходи у робочий день ввечері. Бо у вихідні всі намагаються попасти у свої маєтки. Адже роботи там багато — а часу дуже мало, у тих хто може приїжджати тільки на суботу-неділю.
  Дякую за захід! До наступних зустрічей!

  • Shoni:

   Дякую, Євген!
   Підтримую Ваші пропозиції і врахую їх при виборі часу наступних занять.

 3. Анатолій:

  Я б з радістю відвідав заняття, був вільний час і бажання, але щодня відвідувати ваш сайт не виходить, нові записи побачив тільки сьогодні. Тому прошу вас надалі відправляйте інформацію про теоретичні, практичні заняття, дегустації тощо на ел.пошту і відразу новини можна прочитати на мобільному. Використовуйте більше розсилку на e-mail, отримаєте кращий результат. Додайте мій e-mail lotar34@Gmail.com до автоматичної розсилки.

  • Shoni:

   Ми робимо такі розсилки, для цього потрібно направити такий запит на нашу електронну адресу.

 4. Татьяна:

  Здравствуйте, Александр Федорович! Для меня, начинающего садовода-любителя, тема занятия была очень актуальной. Высаженные весной саженцы из Вашего питомника хочется вырастить правильно, учитывая важные моменты питания и полива уже в первый год. А Ваши подробные ответы на вопросы участников занятия — это бесценный материал. Спасибо Вам и Дине за возможность не только приобрести у Вас растения, но и получить необходимые знания по их выращиванию.

  • Shoni:

   Спасибо,Татьяна! Надеюсь наши занятия будут приносить Вам пользу и в дальнейшем.

 5. Вита:

  Добрий день! На жаль я не отримала розсилку про новий захід. Побачила тільки зараз. Дуже жаль. Лист на почту направляла ще весною.

  • Shoni:

   Добрий день, Віта!
   Не знаю, чому загубився Ваш лист, вишліть,Будь Ласка, ще раз, я внесу!

 6. olga:

  добрий день!
  внесить будь-ласка мою адресу! яз задоволенням буду видвидувати ваши заняття а також якщо можливо придбаю у вас саджанци!

 7. Людмила Миколаївна:

  Скажіть, будь ласка, Олександре Федоровичу, чи може слива Діамант дозріти в липні? Плоди великі, смачні, але чому в липні?

 8. наталия:

  Александр Федорович, 1) почему бы вам не сделать продажу саженцев как в остальных питомниках через интернет? Нажимаешь кнопочку «сорт такой то, заказать» и все. Очень удобно и просто. А так-то отправляй емейлом, то звони,то есть то нету, то поздно, то рано, путаница. А так, зашел на сайт и все понятно, заказал, получил, оплатил.Предлагаю создать такую функцию. Покупателей прибавится 100% 2)Скажите пожалуйста будет ли дегустация сортов винограда и когда ? 3) Дякую )))

  • Shoni:

   Здравствуйте, Наталия!
   Спасибо за предложение я и сам хочу сайт с такими функциями, уже несколько лет. Как только найду на эту вакансию сотрудника, запущу.Дегустация планируется после 20 августа.

 9. Александр Торченко:

  Здравствуйте, Александр Федорович! Планируется ли в этом году традиционная дегустация сортов винограда?

 10. Людмила:

  Здравствуйте ,Александр,будут ли осенью саженци персика Топ Свит?

 11. Сергій:

  Коли можна очікувати на прайс-лист Осінь 2016, та коли, приблизно, почнеться продаж рослин?

  • Shoni:

   Інформація з цінами і перелік сортів буде на сайті в найближчі дні, продаж рослин як завжди в першій декаді жовтня.

 12. Евгений:

  Здравствуйте, Александр Федорович! Буду благодарен за приглашение на дегустацию винограда и мастер классы. С ув.Евгений

 13. Александр:

  Александр, добрый день. Есть ли уже готовый прайс на осень 2016. Другие питомники уже с 1 августа принимают заказы. Интересуют пока только яблони (сорта, подвои и цены). где можно познакомится с такой информацией
  Су. Александр

Leave a Reply