Опубліковано Залишити коментар

Дегустація винограду!

Вітаємо! Починаючи з 8 вересня буде чудова можливість спробувати різноманітні сорти винограду, визначити особисті фаворити та при бажанні посадити їх на свою ділянку.

Завітайте до центру «Shoni» на дегустації відібраної колекції сортів, серед яких Юпітер, Потомок Різамата, Вітання, Красотка, ЛораноСенсація, Гурман РаннійСенатор, ВелесСенекаЛораноЗігерребеМускат СтрашенськийВальок, Юліан, Руслан, Слава Україні та багато інших районованих для нашого регіону сортів та форм винограду! 

Дегустації індивідуальні, вільні і будуть проходити на протязі найближчого місяця. Попереднього бронювання не потрібно, тож ласкаво просимо у зручний час!

Опубліковано Залишити коментар

Пробуємо разом

Запрошуємо вас завітати на дегустацію плодів надзвичайно смачного перкоче сорту «Неріне», також буде можливість спробувати чудові диплоїдні сливи «Глобус», «Гек», «Колоновидна», деякі літні сорти яблук та ще багато цікавого. Спробувати можна буде до кінця поточного тижня. 

А ще, вже зовсім скоро достигне наша колекція винограду, яку теж можна буде спробувати.

Чекатимемо у нашому садовому центрі!

Опубліковано Залишити коментар

Список живців і чубуків плодових рослин для літнього щеплення (окулювання)

РОЗПОЧАВСЯ ПРИЙОМ ЗАМОВЛЕНЬ НА ЖИВЦІ ДЛЯ ЛІТНЬОГО ЩЕПЛЕННЯ 2023-го року.

Замовлення приймаємо на пошту shoni13@ukr.net та у месенджери: 

093-259-55-99 – Viber, Telegram (Віктор).

Відправлення живців здійснюватиметься у порядку черги, попередньо уточнюється перед відправкою. Живці можна забрати самовивозом, отримати Новою Поштою накладеним платежем (післяплатою) чи передплатою на банківську картку.

Ми не маємо обмежень по кількості чи сумі замовлення, і надішлемо замовлення навіть з одного живця або чубука. Нестандартні живці можливо (за попереднім узгодженням) дублювати або відпустити по урізаній ціні. Обробка відбувається на протязі декількох днів. Ціни дійсні на момент замовлення, пакування безкоштовне.

Читати далі