Опубліковано Залишити коментар

Майстер-клас з обрізки плодових дерев 2024

Обрізка від Олександра АндращукаЗапрошуємо Вас на майстер-клас з обрізки плодових дерев, який відбудеться в суботу, 2 березня з 10:00 до 13:00 на території садового центру «Shoni». 

Проводити майстер-клас буде відомий фахівець з обрізки дерев – Олександр Андращук (https://www.youtube.com/@OleksandrAndrashchuk).

Під час заходу учасники отримають теоретичні основи формуючої обрізки молодих дерев та зможуть попрактикуватися в їх практичному застосуванні на деревах різних порід.

Не пропустіть чудову можливість покращити свої знання з обрізки дерев та отримати корисні поради від професіонала своєї справи. 

З собою бажано мати теплий одяг та свій секатор (необовʼязково). Відеозйомка дозволена.

Попередня реєстрація (необовʼязково) на майстер-клас відкрита вже зараз по телефону чи зручному для Вас месенджеру за номером 093-259-55-99 (Віктор). Вартість участі – 500 грн. 

Опубліковано Залишити коментар

Список живців і чубуків плодових рослин для весняного щеплення

РОЗПОЧАВСЯ ПРИЙОМ ЗАМОВЛЕНЬ НА ЖИВЦІ ДЛЯ ВЕСНЯНОГО ЩЕПЛЕННЯ 2024 р.

Замовлення приймаємо: 

  • на електронну пошту shoni13@ukr.net
  • у месенджери Viber, Telegram: 093-259-55-99 – (Віктор).

Відправлення живців здійснюватиметься у порядку черги, попередньо уточнюється перед відправкою.

Живці можна забрати самовивозом, отримати Новою Поштою накладеним платежем (післяплатою) чи передплатою на банківську картку.

Обмежень по кількості чи сумі замовлення немає, і ми надішлемо замовлення навіть з одного живця або чубука. 

Нестандартні живці можливо (за попереднім узгодженням) дублювати або відпустити по урізаній ціні. 

Обробка відбувається на протязі декількох днів. Ціни дійсні на момент замовлення, пакування безкоштовне.

Читати далі
Опубліковано Залишити коментар

Дегустація винограду!

Вітаємо! Починаючи з 8 вересня буде чудова можливість спробувати різноманітні сорти винограду, визначити особисті фаворити та посадити їх на свою ділянку.

Завітайте до нашого центру на дегустації відібраної колекції сортів, серед яких Юпітер, Потомок Різамата, Вітання, Красотка, ЛораноСенсація, Гурман РаннійСенатор, ВелесСенекаЛораноЗігерребеМускат СтрашенськийВальок, Юліан, Слава Україні та багато інших районованих для нашого регіону сортів та форм винограду! 

Дегустації індивідуальні, вільні і будуть проходити протягом найближчого місяця. Попереднього бронювання не потрібно, тож ласкаво просимо!