Опубліковано 1 коментар

Повторний майстер-клас з обрізки плодових дерев

Шановні гості! Запрошуємо Вас на майстер-клас з обрізки плодових дерев, який відбудеться 18 березня (субота) з 10:00 до 15:00 на території садового центру «Shoni». 

Проводити майстер-клас буде відомий фахівець з обрізки дерев – Олександр Андращук (https://www.youtube.com/@OleksandrAndrashchuk).

Під час заходу учасники отримають теоретичні основи формуючої обрізки молодих дерев та зможуть попрактикуватися в їх практичному застосуванні на деревах різних порід.

Не пропустіть чудову можливість покращити свої знання з обрізки дерев та отримати корисні поради від професіонала своєї справи. 

Ви отримаєте відповіді на поширені запитання та зможете порадитися з нашим експертом з плодового садівництва.

Вартість участі – 400 грн. 

Попередня реєстрація на майстер-клас відкрита вже зараз по телефону чи зручному для Вас месенджеру за номером 093-259-55-99 (Віктор).

Дата та час майстер-класу: 18 березня з 10:00 до 15:00 

Місце: територія садового центру «Shoni».

 Будь ласка, повідомте нас попередньо про свою участь. Ми чекаємо на вас!

Опубліковано Залишити коментар

Майстер-клас з обрізки плодових дерев 2023

Обрізка від Олександра Андращука

Обрізка – це задоволення!ПОВТОРНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС

Запрошуємо Вас на майстер-клас з обрізки плодових дерев, який відбудеться в суботу, 4 березня з 10:00 до 15:00 на території садового центру «Shoni». 

Проводити майстер-клас буде відомий фахівець з обрізки дерев – Олександр Андращук (https://www.youtube.com/@OleksandrAndrashchuk).

Під час заходу учасники отримають теоретичні основи формуючої обрізки молодих дерев та зможуть попрактикуватися в їх практичному застосуванні на деревах різних порід.

Не пропустіть чудову можливість покращити свої знання з обрізки дерев та отримати корисні поради від професіонала своєї справи. Вартість участі – 400 грн. Попередня реєстрація (необовʼязково) на майстер-клас відкрита вже зараз по телефону чи зручному для Вас месенджеру за номером 093-259-55-99 (Віктор).

Опубліковано Залишити коментар

Список живців і чубуків плодових рослин для вегетативного розмноження

РОЗПОЧАВСЯ ПРИЙОМ ЗАМОВЛЕНЬ НА ЖИВЦІ ДЛЯ ЗИМОВО-ВЕСНЯНОГО ЩЕПЛЕННЯ 2023-го року.

Способи щеплення рослин 

Окулювання

У списку вказані: культура, найменування сорту, а навпроти – ціна (грн.) стандартних живців плодових культур і чубуків винограду для вегетативного розмноження. 

Читати далі