Опубліковано Залишити коментар

Увага шахраї!

Вітаю, друзі! Наткнулися на інформацію, що шахраї використовуючи наше ім’я, сайт та телефон рекламують на фейковій фейсбук сторінці (shoni_seedlings) та в інстаграмі насіння та саджанці так званого “адаптованого кедрового горіху, який вступає в плодоношення наступного року після посадки і росте до 5м в рік”.

Ми вже отримали дзвінки та звернення з цього приводу, вже навіть є потерпівші. Ця інформація є повною маячнею, до нас вони не мають жодного відношення, свою скаргу ми вже відправили. Рекламну компанію вони запустили досить сильну, і нажаль багато хто не бачать її постановочний характер. Вони можуть маскуватися під інші садові центри, продавати інші “адаптовані до наших умов” манго, фісташки, фейхоа, лимон чи іншу культуру і видурювати гроші в довірливих людей. По відгуках потерпілих – відправляють накладним платежем декілька соснових гілочок, в надії що посилку отримають не перевіривши.

Будьте пильні, не ведіться на подібні оголошення і купуйте саджанці дійсно районованих культур в перевірених місцях. Гарного всім дня!

Опубліковано Залишити коментар

Традиційна дегустація колекції винограду

Вітаємо друзі! Починаючи з 11-12 вересня до садового центру «Shoni» можна щоденно завітати на дегустації декількох десятків сортів винограду, серед яких Юпітер, Лорано, Зігерребе, Мускат Страшенський, Вальок (на фото) та багато інших районованих для нашого регіону сортів! Дегустації індивідуальні, як завжди, вільні і будуть проходити на протязі найближчого місяця. Попереднього бронювання не потрібно, тож ласкаво просимо!

Опубліковано Залишити коментар

Список живців і чубуків для реалізації на літній сезон 2021-го року.​

У списку вказані: культура, найменування сорту, а навпроти – ціна (грн.) живців плодових культур і чубуків винограду для вегетативного розмноження (щеплення, укорінення). Ми не маємо обмежень по кількості чи сумі замовлення, і надішлемо замовлення навіть з одного живця або чубука.

Замовлення приймаємо на пошту shoni13@ukr.net та у месенджери: 

093-259-55-99 – Viber, Telegram (Віктор).

Для зручності знаходження сортів рекомендуємо використовувати комбінацію клавіш ctrl+f.

Читати далі
Опубліковано Залишити коментар

Навігатор по каталогу

Опубліковано

Запрошуємо на дегустацію

Уже достигли доволі екзотичні ягоди маслинки багатоквіткової або інша назва – гумі та саме період достигання надзвичайно смачних абрикос середньо-пізніх сортів, як от Бетінка, Монастирський та Особливий Денисюка. Тому, якщо є можливість, то обов’язково радимо заїхати до нас та спробувати ці ласощі, точно не пожалієте! 

Нагадаємо, що ми знаходимося по вул. Ярослава Мудрого 29, с. Хотів, Києво-Святошинського району. А працюємо з вівторка по неділю, з 9:00 до 18:00.

Дегустація, як завжди, безкоштовна :)