Опубліковано Залишити коментар

Виправлення помилок які були допущені при посадці рослин.

Під час дегустацій, що проводяться в нашому садовому центрі, найчастіше запитання яке задають відвідувачі, то це чи реально отримати плоди такої якості не володіючи професійними знаннями? Я думаю так, адже всіма секретами ми ділимося і навіть намагаємося показати технологічні нюанси наглядно. Зазвичай я підводжу до самих дерев, які навіть візуально виглядають гарними і здоровими, а потім демонструю розмір посадкової ями, яку ми копаємо не менше 150 см в діаметрі і до 80 см завглибшки.

Читати далі
Опубліковано Залишити коментар

Приготування посадкових ям в саду і винограднику.

Отримання щедрого врожаю і смачних плодів – це основне завдання всіх, хто замається садівництвом. Агрокліматичні умови нашої країни сприятливі для заняття цією цікавою справою і хороші результати можна отримати не докладаючи надзусиль. Проте, велике різноманіття ґрунтів в різних зонах України суттєво впливає на ріст і розвиток рослин, а отже, на якість отриманої продукції. Ми дійсно живемо в країні, яка славиться своїми  ґрунтами і безумовно українські ґрунти – це наше «золото», наше багатство!

 Підтвердженням цьому служить той факт, що зразок грунту з Добровеличківського району Кіровоградської області знаходиться в  Лабораторії земельних ресурсів Європи, як «еталон чорнозему»!  

 Проте, що робити тим, хто так само хоче отримувати плоди найвищої якості, а проживає в регіонах де немає таких родючих ґрунтів?  В такому випадку ґрунт можна покращити внесенням органічних добрив, а ще краще, приготувати самому що зовсім не складно, хоча й вимагає певних фізичних зусиль, а інколи й фінансових затрат. 

 Перед тим, як розповісти як правильно це зробити, потрібно розібратися в яких умовах буде знаходитися коренева система рослини, тому зараз трішки теорії.

Читати далі
Опубліковано Залишити коментар

Дегустація винограду 2022

Вітаємо! Починаючи з 13 вересня до садово-дизайнерського центру «Shoni» можна щоденно завітати на дегустації крупної колекції сортів винограду, серед яких Юпітер, Потомок Різамата, Сенатор, СенекаЛораноЗігерребеМускат СтрашенськийВальок, Юліан, Руслан, Слава Україні та багато інших районованих для нашого північного регіону сортів та форм винограду! 

Дегустації індивідуальні, вільні і будуть проходити на протязі найближчого місяця. Попереднього бронювання не потрібно, тож ласкаво просимо у зручний час!

Опубліковано Залишити коментар

Список живців і чубуків для літнього окулірування

У списку вказані: культура, найменування сорту, а навпроти – ціна (грн.) стандартних живців плодових культур і чубуків винограду для вегетативного розмноження. Ми не маємо обмежень по кількості чи сумі замовлення, і надішлемо замовлення навіть з одного живця або чубука. Нестандартні живці можемо по узгодженню дублювати або відпускати по урізаній ціні.

Замовлення приймаємо на пошту shoni13@ukr.net та у месенджери: 

093-259-55-99 – Viber, Telegram (Віктор).

Для зручності знаходження сортів рекомендуємо використовувати комбінацію клавіш ctrl+f.

*– деякі сорти в обмеженій кількості і потребують підтвердження наявності

Читати далі
Опубліковано Залишити коментар

Літні дегустації

Запрошуємо продегустувати плоди багатьох відібраних сортів: абрикоси «Особливий Денисюка» та «Бетінка», персика «Манон», смородини «Чорний десерт» і «Зеленоплідна», лохини «Патріот» і «Блюголд», порічки «Ласуня», «Сніжана», аґрусу «Сливовий», «Кооператор», «Неслухівський», шовковиці Галіція та багато іншого!

Спробувати можна починаючи з сб 30.07 – і протягом наступних днів.