Опубліковано Залишити коментар

Традиційний майстер-клас обрізки рослин

Шановні друзі!
Наступили оптимальні строки для обрізки рослин, і тому в садово-дизайнерському центрі «Shoni» відбудеться вже традиційний майстер-клас, який проводить дипломований спеціаліст, керівник центру – Олександр Андращук.
Майстер-клас складається з 2 блоків і буде проходити 2 дні по 3 години кожний, в суботу 6-го й неділю 7-го березня з 10 до 13 години. Вартість участі в одному блоці (дні) – 300 грн. Вартість всього майстер-класу – 600 грн.
У перший день будуть розглянуті теоретичні основи обрізки рослин і продемонстровано їх практичне застосування на деревах різного віку та порід.
На другий день учасники будуть обрізати дерева вже самостійно, в супроводі ведучого заняття, який буде детально аналізувати та пояснювати кожний зріз практиканта, а також як це вплине на рослину і до чого призведе в майбутньому.
Такий блок з двох занять допоможе учасникам майстер-класу не тільки отримати теоретичні знання (перший день), а й навчитися використовувати їх на практиці самостійно (наступний день).
Можливо буде проведений і повторний майстер-клас через тиждень після першого, а саме в суботу та неділю 13 й 14 березня. Такий варіант розглядається з кількох причин:

  1. Для бажаючих які не змогли відвідати заняття 6 й 7 березня.
  2. Для учасників у яких не виходить відвідати заняття 2 дні підряд, тому можна приїхати наприклад в суботу 6 березня і неділю 14 березня.
  3. Для учасників які відвідали обидва заняття першого майстер-класу але через тиждень захотіли закріпити знання чи знайти відповіді на запитання які виникають після самостійної практики.
  4. Для учасників які не змогли вчасно отримати інформацію про проведення нашого першого майстер-класу.

Нагадаємо, що оптимальними періодом для проведення обрізки у нашій зоні вважається кінець лютого-кінець березня.

Адреса садового центру «Shoni»:

Київська область, Києво-Святошинський р-н, с. Хотів, вул. Ярослава Мудрого, 29

Записатися можна за контактами:

093-259-55-99 – Viber, Telegram (Віктор)

e-mail: shoni13@ukr.net

Залишити коментар